Profesjonalne szkolenia LG z zakresu klimatyzacji

LG Electronics dysponuje na całym świecie całą siecią ośrodków badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowych. W Polsce istnieją 4 ośrodki szkoleniowe, które prowadzą profesjonalne warsztaty dla fachowców z branży HVAC.

akademikLG Electronics prowadzi ponad 30 ośrodków badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowych, m.in. w Korei, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Rosji, Niemczech, Izraelu, Japonii, Francji czy Indiach.

Ośrodki badawcze koncentrują się przede wszystkim na pracach związanych z opracowywaniem unikalnych rozwiązań technologicznych oraz konstrukcyjnych, które następnie są wdrażane w produkcji, czyniąc produkty LG najnowocześniejszymi na świecie.

LG mapkaOśrodki szkoleniowe LG, działające pod szyldem Akademia Klimatyzacji, to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji przez specjalistów i profesjonalistów z branży HVAC poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.

W Polsce, LG prowadzi obecnie 4 Akademie Klimatyzacji w jednych z największych miast w kraju. Są to: Warszawa, Wrocław, Gdynia oraz Chorzów. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów, a więc dystrybutorów, handlowców, projektantów systemów klimatyzacji, instalatorów oraz serwisantów branży HVAC.
lg_akademiaklimatyzacjiWszystkie ośrodki posiadają w pełni wyposażone sale wykładowe oraz sale do zajęć praktycznych, w których znajdują się instruktażowe systemy klimatyzacji, pompy ciepła czy też moduły grzewcze LG. Takie wyposażenie pozwala zdobytą przez kursantów teoretyczną wiedzę na temat najnowszych trendów oraz rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o umiejętności montażowo-serwisowe.

Szkolenia w Akademii Klimatyzacji dla instalatorów i serwisantów kończą się zdobyciem przez kursantów imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG”, który jest ważny przez kolejne 12 miesięcy.

LG Electronics, przy współpracy z partnerami biznesowymi, organizuje również szkolenia branżowe dla ich klientów, pracowników lub kontrahentów. Dodatkowo LG prowadzi warsztaty i pokazy dla studentów kół naukowych zaprzyjaźnionych uczelni technicznych.

Po więcej informacji na temat Akademii Klimatyzacji oraz samych szkoleń odsyłam do: https://www.strefaklimatyzacji.pl/akademia/szkolenia/

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Profesjonalne szkolenia LG z zakresu klimatyzacji

  1. ja moge tylko dodac bez zbednego wazeliniarstwa i stronniczosci, ze naprawde warto bo warto poznawac nowe produkty i technologie…codziennie powstają nowe technologie, oprogramowania, az trudno nadazyc…polecam! przeciez to LG!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s